Odkazy ohledně Switchfoot

23. února 2010 v 10:45 | majkl |  Užitečné odkazy

Oficiální SF stránka - aneb Váš zdroj #1 pro vyhledávání novinek o SF, informace o nových koncertech (včetně předprodeje vstupenek) najdete právě tady, uveřejňuje se zde také větší množství obrázků právě z těchto live show. Místo zde má také tzv. Daily Foot, kde vždycky najdete ty nejzajímavější fotky z koncertů a také si můžete přečíst, co Switchfoot(i) právě zažívají. Prostě - pokud zde nenaleznete nějakou důležitou informaci, tak zkuste (samozřejmně kromě našeho webu :) ) ....

... Land of Broken Hearts - snad nejlepší fanouškovská stránka pod svitem San Diegského slunce, najdete zde jak informace o skupině, tak texty, rozhovory, velmi časté aktualizace, různé srandovní informace a spoustu obrázků... Také se velmi často mění vzhled těchto stránek a to taktéž patří k velkým kladům. Odtud čerpáme hodně informací, ale také odtud kopírujeme originální texty, které posléze překládáme. Prostě - tato stránka nemá chybu a než si jí celou pročtete, bude Vás to stát hodně probdělých nocí :)


Stránka o Jonovi - oficiální stránka o Jonových akustickýchalbech, najdete zde snad všechny důležité informace o těchto akustických počinech včetně ručně psaných textů, samozřejmně je zde také možnost si EPčka poslechnout a (přes internet) koupit.

Switchfoot Boardy - tak tady nesmí žádný pravý fanda chybět! :) Na boardech je zaregistrováno něco kolem 5 000 lidí z celého světa a panuje tam opravdu skvělá nálada. Taky si zde dobře procvičíte angličtinu. Jelikož českých aktivních boarďáků tam moc není, byli bychom moc rádi, kdybyste tam také začali chodit ;) Na boardech jde v podstatě o tohle: diskutujete SF tvorbu a horké novinky, tvoříte si přátele z druhé strany světa, kteří mají stejné nebo aspoň podobné zájmy jako vy, chatujete a bavíte se na opravdu téměř neomezené témata (od těch srandovních až po tý vážná). Každý si tam opravdu přijde na své a určitě se hodně nasmějete. I když to chvíli trvá, než se zde člověk zorientuje, určitě to zkuste 8) Kluci ze Switchfoot tam taky občas něco napíšou, takže je to také skvělý způsob, jak se dovídat novinky doslova z první ruky.

(mnohem více se o boardech dozvíte v našem Kapesním průvodci)

Switchfoot na Youtube - zde SF uveřejňují podcasty, aneb videa, která fandům přibližují jejich tvorbu a akce. Switchfoot vydává zhruba 1 podcast za měsíc a většinou se při sledování tohoto "pořadu" hodně nasmějete. Jen je potřeba větší znalost mluvené angličtiny.
Fiction Family - oficiální stránka kapely Fiction Family, ve které Jon působí.
SF na facebooku - stránka vaší oblíbené kapely na sociální síti Facebook :)

Switchfoot Myspace - stránka kapely na myspace
 


Komentáře

1 Tomas | 31. května 2010 v 10:43 | Reagovat

Odkaz na switchfoot stránky.

Nikde jsem tu nenarazil na odkaz na jejich MySpace stránky, kde se dají poslechnout všechna jejich alba (celá :)

http://www.myspace.com/switchfoot

2 switchfoot | 24. června 2010 v 15:57 | Reagovat

díky, určitě přidáme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama