Březen 2010

Shrnutí novinek za dobu naší neaktivity

28. března 2010 v 11:12 | majkl+riki |  Novinky
Během dlouhé doby, co jsme stránky přesouvali, se ve světě Switchfoot událo mnoho nového. Největší novinkou jistě je zpráva o tom, že Switchfoot chystají Euro tour, během níž se objeví i u našich krajanů na Slovensku! HURÁ, HURÁ, HURÁ!!! Vystoupí na open festivalu Lumen 5. června. Doufáme, že vás tam všechny uvidíme :) Kromě Slovenska vystoupí také v Německu (a to v Berlíně, Hamburku a Kolíně) či Anglii, takže možností, kam na ně toto léto zajet, je více. O bližších detailech vás budeme samozřejmě průběžně informovat.

Další již velmi čerstvou novinkou je vyhlášení dalších singlů z alba Hello Hurricane. Kromě již poměrně úspěšné Mess of me budou jako singly vydány postupně This is the sound a... Your love is a song! :) K posledním 2 singlům chtějí kluci natočit standartní klipy (narážím na fotomontáž z koncertů jako klip k Mess of me). Máme se tedy na co těšit! :)

This is home

28. března 2010 v 10:56 | majkl+riki |  Novinky
Po dlouhém a téměř nekonečném přesouvání  naší stránky na novou doménu jsme s novou verzí konečně hotovi. Pár rubrik jsme vylepšili, některé přidali, takže stránka by měla být mnohem přehlednější. Vzhůru do objevování nového obsahu! :)

Jako úplnou novinku zde najdete rubriku Fam art. Zde můžete ostatním fanouškům ukázat své úžasné obrázky, videa a ostatní výtvory se Switchfootovskou tématikou. Nestyďte se tedy ukázat světu svůj skrytý talent a posílejte nám vaše díla na adresu: tomes.jordan@centrum.cz :)

Dále jsme zde přidali všechny texty kapely, ale jen některé jsou přeložené. Jestli máte chuť, můžete s pomalu přibývajícími překlady pomoct ;)

Také máte možnost se přidat do nové Facebook skupiny, ve které vás budeme upozorňovat na nově přidané novinky.

Pište do komentářů své názory ohledně změny webu, počasí a ostatního dění ve světě ;)


Learning how to die od Switchie

17. března 2010 v 16:53 | majkl |  Fam art
Spirit video od Majkla a Riki

13. března 2010 v 20:18 | majkl |  Fam art